X
تبلیغات
زولا


ID من تو یاهو اینه : wcdi.group
اگه دوست داشتید می‌تونید add ام کنید.

زمان ثبت : شنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال 1387 در ساعت 10:43 ب.ظ
نویسنده : مهدی
عنوان : آموزش نحوه ثبت نام و توضیحات تکمیلی

مزایای ثبت دامنه در این سایت :
ایجاد ایمیل اختصاصی با نام user@you.co.cc ، ارتباط با هاست خود بکمک DNS ، ارتباط با سایت خود URL Forwarding ، امکان بفروش گذاشتن دامین بعد از ثبت آن ، امکان خرید دامینهای بفروش گذاشته شده ، امکان اضافه کردن Fave Icon ، امکان ثبت چندین دامنه با یک نام کاربری و …

تعدادی از دوستان درخواست کرده بودند که نحوه ثبت دامنه در این سایت رو توضیح بدم.
برای مشاهده آموزش به ادامه مطلب بروید.

 

با وجود اینکه ثبت دامنه در این سایت بسیار ساده است ولی به درخواست چند تن از دوستان آموزش ثبت دامنه مجانی در co.cc در ادامه آمده است!


روش ثبت دامنه رایگان در سایت co.cc به شرح زیر است:

در صفحه اول سایت co.cc جایی بعنوان whois وجود دارد که شما میتوانید نام دامنه انتخابی خود را در آن نوشته و چک کنید که آیا این دامنه در دسترس است و یا قبلا توسط کاربر دیگری گرفت شده است.

اگر آدرس شما قبلا گرفته نشده باشد Register now ظاهر میشود که در پشت آن دامنه شما را مورد تایید قرار داده است، Register now را بزنید،

از شما یوزرنیم و پسورد میخواهد ، چون شما برای بار اول است که در این سایت میخواهید عضو شوید پس sign up را بزنید ،

بعد از کامل کردن تمامی فیلدها و ثبت آنها (لازم نیست که اطلاعات دقیق بدهید، مثلا شماره تلفن ها را چندتا 1 بگذارید قبول میکند!) حال دامنه شما ثبت شده و برای شما ایمیلی فرستاده شده که در آن یک لینک برای ثبت نهایی وجود دارد که اگر روی آن کلیک کنید صفحه ای را به شما نشان میدهد که ثبت موفقیت آمیز دامنه را به شما نوید میدهد، کلید آبی رنگی در پایین صفحه است که نوشته Set up Domain آنرا فشار داده و وارد صفحه کنترل پنل دامنه میشوید، در پایین صفحه یک جدول است که در آن یک نوشته درحال چشمک زدن است و نوشته Please setup آنرا بزنید و بعد وارد صفحه ای دیگر میشوید که درآنجا میتوانید دامنه خود را یا با دادن آدرس DNS و یا با URL Forwarding به هاست یا وبلاگ خود متصل کنید. بعد از تکمیل Domain setup خود، وارد دامنه خود شوید. همانطور که میبینید زده است که 24 ساعت زمان لازم دارد تا دامنه شما را تست کند، بعد از 24 ساعت شما میتوانید از دامنه خود استفاده کنید.

اگه سوالی داشتید، تو قسمت نظرات اعلام کنید، تا همونجا پاسخ سوالتون داده بشه.: بنر ما

Free domain name registration center