X
تبلیغات
زولا


ID من تو یاهو اینه : wcdi.group
اگه دوست داشتید می‌تونید add ام کنید.

زمان ثبت : یکشنبه 25 مرداد‌ماه سال 1388 در ساعت 05:28 ق.ظ
نویسنده : مهدی
عنوان : سریال فرار از زندان

به نقل از ویکی پدیا :


سریال فرار از زندان محصول ایالات متحده بود و حق انحصار پخش آن در اختیار کمپانی فاکس بود. کمپانی فاکس این سریال را به شبکه‌های بسیاری در سراسر دنیا فروخت و همچنین تمامی قسمت های این سریال را بر روی DVD نیز عرضه کرد. این سریال از سال 2005 تا 2009 پخش می شد.

فرار از زندان در ایران :

به دنبال پخش سریال های گاها بی محتوا و غیر سرگرم کننده از سوی تلویزیون رسمی ایران، اغلب مخاطبین به سریال های خارجی روی آوردند. یکی از این سریال ها، سریال پریزن بریک یا فرار از زندان است. این سریال در ابتدا فقط با زیر نویس فارسی در اختیار عموم قرار گرفت. اما از اوایل سال 88 عرضه ی سریال دوبله شده فرار از زندان نیز آغاز شد. لازم به ذکر است که تمامی ترجمه‌ها و زیر نویس ها توسط اشخاص حقیقی صورت گرفته و هیچ یک از شرکت های معتبر در بخش بصری رسانه‌ای در ایران این کار را انجام نداده اند. البته این ترجمه‌ها به صورت غیر قانونی صورت می گیرد و تا کنون مقامات مرتبط با این امور هم واکنش خاصی نسبت به این قضیه نداده اند.


پشت پرده :

با وجود جذابیت های فراوان این سریال و ایده ی البته نه چندان جدید آن، این سریال در دنیا هرگز به رتبه‌ای بهتر از قرار گرفتن در 100 سریال برتر نائل نیامد. بیشترین عامل شکست این سریال ضعف های شدید کارگردانی بود. زیرا تقریبا هر فصل از این سریال را چندین کارگردان متفاوت ساخته اند. با وجود موفقیت های فصل نخست سریال که حاکی از گذاشتن وقت مناسب جهت تهیه آن بود، فصل آخر حتی 50 درصد مخاطبین فصل نخست را نداشت. مشکل آنجایی بود که همه می دانستند مایکل قرار نیست بمیرد حتی اگر تمام دنیا کشته شود. این مشکل باعث لوث شدن سریال گردید. از سوی دیگر سولات بسیاری در ذهن بیننده همواره بی پاسخ رها می شدند. فیلمنامهٔ این سریال را 11 نویسنده نوشتند و 16 کارگردان آنرا ساختند. همچنین بیش از 270 نفر به عنوان بازیگر در این سریال ایفای نقش کردند


شرح داستان :

داستان از آنجایی شروع می شود که یک برادر(مایکل اسکوفیلد) برای نجات برادری(لینکلن باروز) که طی یک دسیسه به زندان افتاده است و انتظار مرگ را می کشد، جرمی ساختگی را مرتکب می شود و به همان زندانی می رود که برادر محکوم به مرگش در آن حضور دارد. تمامی داستان اصلی سریال به فرار این دو برادر مربوط است که با اتفاقاتی که رخ می دهد جذاب تر می شود. البته فرار کردن تم اصلی این سریال، در تمام قسمت های آن است و حتی بعد از گریختن از زندان نیز آنها به عنوان مجرمین تحت تعقیب باز هم فرار می کنند. به همین سبب مشهورترین دایالوگ این سریال Lets get hell out of here شده است.


دانلود این سریال :

دانلود کامل سریال فرار از زندان (prison break) با کیفیت DVD و زیرنویس فارسی: بنر ما

Free domain name registration center