X
تبلیغات
زولا


ID من تو یاهو اینه : wcdi.group
اگه دوست داشتید می‌تونید add ام کنید.

زمان ثبت : دوشنبه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1387 در ساعت 07:56 ب.ظ
نویسنده : مهدی
عنوان : سایت اکسین ادز سایتی مناسب برای کسب درآمد وبمسترها

سایت اکسین ادز به خاطر نوآوری‌هایی که در بین سایت‌های مشابه (ایرانی) انجام داده، به نظر موفق تر از دیگر سایت‌ها خوهد بود.
یک نمونه از این اقدامات، موضوع بندی تبلیغات می باشد. به این ترتیب کاربر با قرار دادن تبلیغات مرتبط با موضوع وبسایت (یا وبلاگ) خود، درآمد خود را افزایش می دهد.
همچنین راه های دیگه ای رو برای افرایش درآمد کاربرانش قرار داده.
مزایای دیگه این سایت اینه که مبلغی که به عنوان هر کلیک بر روی تبلیغات پرداخت میکنه، بیشتر از سایت های مشابه هستش. و این یعنی درآمد بیشتر.
توصیه میکنم در صورتی که از سیستم های دیگه ای تو سایتتون استفاده میکنید، حداقل برای یک بازه زمانی کوتاه از این سایت استفاده کنید و تغییر میزان درآمدتون رو مشاهده کنید.

عضویت در این سایت سادست. بعد از تکمیل فرم عضویت منتظر ایمیل تایید عضویت باشید.
بعد از اینکه عضویت شما در سایت فعال شد. میتونید وارد سایت شده و بعد از لوگین کردن، به قسمت تبلیغات متنی و یا گرافیکی رفته و کد تبلیغات رو در سایت یا وبلاگتون قرار بدید.
توجه کنید که بعد از اینکه حسابتون فعال شد، باید تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد، حداقل یک کلیک از سایت شما روی تبلیغات صورت بگیره، در غیر این صورت، حساب شما بسته میشه. ولی بعد از اولین کلیک، دیگه حسابتون برای همیشه باز میمونه.

یک نکته جالبی که این سایت داره، اینه که سیستم زیراب زنی هم داره  . یعنی به ازای زدن زیراب سایت‌های متخلف، به شما امتیاز داده میشه. که بعدا این امتیازها به دردتون میخوره.: بنر ما

Free domain name registration center